Babe Saç Dökülmesini Önleyici Bakım Kiti

Saç dökülmesi sorunu için piyasada çok fazla şampuan, losyon ve serum var... Zamanla hepsini ama hepsini anlatacağım. Aslında bugünden başlayarak bunu yapabiliriz değil mi? O zaman başlayalım. :)
Babe Saç Dökülmesini Önleyici Bakım Kiti

250ml'lik şampuan ve 125ml'lik losyondan oluşuyor. Şampuanı haftada iki ya da üç defa kullanabiliyorsunuz.  O nedenle günlük kullanım için olan Babe Ekstra Yumuşak Şampuanı da alsanız iyi olur. Dökülme şampuanına dönersek özellikle bahar dönemindeki saç dökülmeleri için çok ideal. İçeriği nedeniyle saç uzamasını hızlandırır ve saç derisindeki kan dolaşımını aktive eder.

Saçınızı saç dökülme şampuanıyla yıkadıktan sonra mümkünse akşamları yıkayın, nemli ya da kuru saçınıza masaj yaparak losyonu uygulayabilirsiniz. Önemli olan losyonu sadece saç dökülmesinin olduğu bölgeye uygulamak. Losyon saç derisindeki oksijen oluşumunu ve kan dolaşımınızı hızlandırıyor. İnce, kırılgan, hassas ve dökülmeye eğilimli saçların günlük bakımı için özel olarak formüle edilmiş bir ürün. Uyguladıktan sonra hızla kurur. Besleyici olduğu için saçın uzamasını da hızlandırır.

Ve bu kürü en az 3 ay uygulamalısınız...


Vavendu.com' dan %20 indirimle 103,60 liraya alabilirsiniz. 99 lira ve üstü siparişleriniz için kargo ücretsiz olduğu için gayet karlı bir alışveriş olacaktır. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder